KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965303
nr 1496 5303
A Höijer. Signerad, daterad 2003, Landsväg. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:57:02
100 kr
150 kr
200 kr